Sušenky

Děje se

srpen 2018

Navštívili naší Biscuiterii užasní lidé, byli unešeni našemi sušenkami a fotili si mě a že prý to bude překvapení. A opravdu k mému překvapení vyšel krátký text o nás, sušnkách v časopise Sommelier, Hotelnictví. Děkujeme za pěknou fotku i slova. 

léto 2018

Svatební cateringy v plném proudu. Ukázky dortíkíků v sekci Svatby.  Více a více si zvykáte a zastavujete i na naše sušenky, jsme moc rádi.

zima a vánoce 2017

Pečeme zase několik tisíc kusů sušenek na slavnostní události Movember, firemní akce, do firmeních vánočních balíčků pro klienty, zaměstnance (BontomFilm, CommScope, PPG. Mettechnik. Lutze ad.)

Současně jsme napekli "hory" našeho cukroví, vánočních štol a makronek pod vánoční stromeček.

podzim 2017

V září byly ještě v plné proudu svatby, protože jde o oblíbený měsíc. Dělali jsme svatební dortíky a catering např. na svatby do Strnadovského mlýna, Jonášův statek, Hodějovický mlýn. Dále v září již začali objednávky na naše dárkové sušenky z naší Biscuiterie do firem jako vánoční dárky pro jejich klienty, zaměstnance a přátele.

červen-srpen 2017

Svatební sezona v plném proudu. Největším hitem letošního léta jsou u nás "Naked cakes" resp. naháči v různých variantách, fresh cupcakes s ovocem, limetkové a čokoládovo jahodové dezerty...

Nvě druhy sušenek ... pečeme naše vlastní Cantuccini, Biscotti s pomerančem a doplnili jsme i pusinky, kokosky, děstké piškoty.

duben 2017

Vystavovali jsme na GASTROFESTU v Českých Budějovicích. Foto viz.níže.

březen 2017

Naše Biscuiterie a Cukrářství Sladkeodblanky v časopise Praktická žena KREATIV jarní číslo 2017. Moc si toho vážím.

leden 2017

Probehl další cukrářský kurzik pro náctileté děvčata. Holky byly velmi šikovné a třeba vychováváme budoucí zájemce o cukrařinu :).

prosinec 2016

Moje první sladké lektorské hodiny v Gourmet Factory v Českých Budějovicích. Tématem byly Dezerty....super parta lidiček, co se chtěli něco naučit. Moc jsme si to všichni užili. 

prosinec 2016

Kurzy již plně obsazeny. Pro větší zájem budeme dělat další dva termíny Sladkého cukrářského kurzu pro dívky s Blankou - Zimní dort. Vhodný i jako vánoční dárek pod stromeček, Poukaz zašleme emialem. Pro dívky 11-16let, co mají rádi pečení. Termíny 21.1. a 11.2.2017 vždy v Sobotu od 8.00-12.00hod u nás na výrobničce ve ZHoři u Tábora cp.3. V ceně zahrnuto lektorné, zapújčení pomůcek, finální výtvor, nápoje. Děvčata si vyzkoušípotažení, zdobení dortíku marcipánem, vymodelovat zákl. kytičky, ozdoby a nakonec si finální výtvor odnesou domů. Min.počet na jeden kurz jsou 3 děvčata. Bližší info k rezervaci, platbě a kurzu po telefonu, emailu či fcb.

listopad 2016

Pořádala jsme svůj první cukrářský kurz Modelované dorty (základní) zaměřený na mladé budoucí cukrařinky ve věku 12-16let. Moc jsme si to užily a holky si domů odnesly své výtvory. Další temríny pro velký zájem budou vypsány od ledna - března 2017.

léto 2016

Svatby jsou rozjety naplno. Vyrábíme tradiční i netradiční svatební dorty viz. galerie Svatby. A na závěr léta pěkný slavnostní dort pro Svaz venkovské turistiky k zahájení Podzimního festivalu ŽIVO 2016 na Země živitelku a raut Ministerstva zemědělství. Obr. níže.

červen 2016

Největší slavností dort pro 500 porcí a sladký catering pro 700lidí, co jsem kdy dělala. MADETA 110let výročí firmy na Zámku v Bechyni, megaakce, účast VIP (V.Klaus, L.Bílá, kardinál Duka ad.). Dort sestava 5 částí cca. 65kg, rozmery 1strana 90cm, náplně spodní patra naše zhořské korpusy s citronem a tvarohem, nahoře lehké náplně, obruby jedlý tisk Jihočeské máslo :). Foto viz.dole.

duben 2016

Naše sušenky míří do www.ceskebedynky.cz mezi další regionální delikatesy.

březen 2016

Právě vychází aktuální číslo slovenksého časopisu TORTY od MAMY o sladkém, svatbách, dortech.... a v něm rozhovor o našich sušenkách, o pečení, náš příběh viz.foto dole.

unor 2016

Naše sušenky měly tu čest být v pár kouscích na prezentačním stánku České Republiky Czech Tourism na veltrhu v Madridu. Děkujeme a Vážíme si toho.

leden 2016

Biscuiterie dodala velkou zakazku sušenek pro německý obchod DELINERO.de.  

prosinec 2015

Biscuiterie dodává první dárkové sušenky na různé vánoční firemní večírky, akce, jako dárky pro zaměstannce (fa. Kuboušek České Budějovice, MAS Kovosvit, Procusys Praha, Leo Burnett Praha ....ad.)

říjen 2015

Marcipánové modely LONDON Taxi a VW Brouk Woodstock 1969 pro expozici AUTA v Muzeu čokolády Tábor.

červen 2015

Náš svatební dortík na svatbu českého reprezentanta v judu a mistra světa Lukáše Krpálka s Evou Kaderkovou na zámek v Bechyni. Obr. viz. níže.

listopad 2014

Měla jsem tu čest připravit a můj malý sladký catering (makronky, meringue, minicupcakes...) ochutnal bývalý pan prezident Václav Klaus při návštěvě fa.BRISK Tábor. Foto viz.níže.  Děkuji fa. Brisk za projevenou důvěru.

 

 

 

 


Strana:  1 2 3   další »
Strana:  1 2 3   další »