Sušenky

Objednávky/Ceny

Obsazené termíny/Dovolená:

Svatební sezona květen - říjen - v tuto dobu je běžné zakázkové dorty a sladké objednávat co nejdříve, protože kapacita je dlouho dopředu naplněna svatebními zakázkami

do 23.10. - plně obsazeno

listopad - prozatím ještě nějaké volné kapacity na dotaz

 

ALERGENY:

Všechny moje výrobky obsahují mouku (1), máslo(7), vejce(3). Pokud se budou vyrábět ořechové náplně, korpusy apod. tak ještě ořechy (8).  U bezlepkových věcí jde v případě mouky o bezlepkové směsi přímo od výrobců zabývající se gluten free potravinami.

Orientační ceny:

Ceny všech dortů jsou orientační/individualní, záleží na zvolené náplni, porcích a hlavně náročnosti modelací. Zakládám si na na chuti a dělám jen z poctivých surovin. Nabídku vychucených náplní najdete viz. sekce Sladká nabídka - Jak a z čeho peču. Ceny se mohou v průběhu sezony zvýšit v návaznosti na ceny surovin (marcipán, máslo apod.)
Pro Vaši představu:

Menší dort 10 porcí cca. od 1100 -1400  ale zaleží dle náročnosti modelace
Střední dort 15-16 porcí cca.od 1600 - 1900 Kč ale záleží dle náročnosti modelace
Větší dort, Svatební   orientační od 95 Kč za porci + dle náročnosti modelace a zdobení atd.
Ovocné dorty   orientační od 80 Kč za porci, s náplní a ovocem dle sezony

Svatební cukroví mix druhů od 615 - 640 Kč/kg . Speciální druhy cukroví, jen plněné apod. bude cena o malinko vyšší dle náročnosti po dohodě se zákazníkem. Cena se může měnit s cenoou surovin.

Svatební koláčky mašlované kulaté cca. 4-5cm - od 510 Kč/kg (tvarohové, povidlové/hruškové, makové; mašlované máslem z rumem). Speciální Podještědské ledové 2cm 600 Kč/kg (3 příchutě,foto v cateringu)

Bezlepkové cukroví - cca. od 670 -  Kč/kg (specifické pro zájemce, bude složené jak ze suchého, lepeného, zdobené vysokoprocentní čokoládou splňující snášenlivost při bezlepkové dietě).

Sladký catering (dezerty, zákusky aj.) dle individualní dohody.

Uvedené ceny jsou koncové. Nejsme plátci DPH. Ceny se mhou měnit během roku v závislosti na cenách surovin (máslo, čokoláda, marcipán, mandle....)

 

Objednávky:

Kdy objednat?

Doporučuji Vám objednávat co nejdříve, protože velmi často mívám z důvodu dlouhé svatební sezony květen - říjen plné kapacity. Vězte, že je mi vždy líto, kdyžpak musím zákazníky odříkat.  Svatební dorty a catering nejlépe domlouvat několik měsíců předem vzhledem k zablokování termínů, které se mi plní hodně dlouho dopředu.

Jak objednat?

Telefonicky nebo emailem na info@sladkeodblanky.cz, popř. osobní schůzkou dle dohody. Do emailu objednávky zadejte Vaše jméno, tel.číslo, datum na kdy sladké potřebujete, představu o dortu, počet porcí, náplň apod. Pokud budete mít speciální přání a chcete dort na míru pošlete fotku dortu či odkaz na stránky,

Standardní modelované dorty - Pro závaznou objednávku budete vyzváni k zaplacení zálohy na dort od 400 Kč (dle velikosti dortu bude vyšší, upřesníme si při závazné objednávce)

Svatební dorty, catering -  Vzhledem k tomu, že mé kapacity na svatební zakázky jsou omezené a pokud se spolu předběžně dohodneme na realizaci, tak pro zablokování termínu svatby je záloha 1000 Kč. V případě, že se svatba realizuje bude vrácena popř. odečtena od finální ceny svatby. V případě, že se rozhodnete nakonec svatbu z nějakého důvodu nerelizovat můžete zablokování zrušit a záloha bude také vrácena, ale jen při zrušení min. 3 měsíce před dohodnutým termínem svatby, jinak se stává záloha nevratnou ( vězte, že nejde o to se nějak obohacovat na Váš úkor, ale jde o refundaci, že Vámi zablokovaný termín nemohl být využit jinými zájemci a byli odříkáni).

Ke zpracování konceptu Vaší svatby potřebuji znát  termín Vaší svatby pro ověření volné kapacity, přibližný počet svatebních hostů a vaši hrubou představu o vzhledu dortu, sladkého baru či cateringu. Na tomto základě vám připravím hrubou cenovou kalkulaci a následně budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 50% domluvené ceny. Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany. Následně se můžeme domluvit na osobní schůzce a příp. ochutnávce.

Zálohy vždy prosím zasílejte na č.ú. 505639002/5500. Do poznámky udejte své jméno a napište např. "..... dort+datum, svatba+datum apod."  Zaplacená záloha za dort je nevratná v případě, že již byl nakoupen materiál či započata výroba výrobku.

Kde vyzvedávat?

V provozovně Zhoř u Tábora č.3. V případě jiného dle osobní domluvy, protože dělám pouze na zakázku a nejsem v provozovně permanentně přítomna. 

Jak při Vaší vlastní přepravě?

Dbejte zvýšené opatrnosti při jízdě, dort nenaklánět, přepravovat na rovných fixních plochách popř. nejlépe ve dvou pro snažší manipulaci do a z auta, v letních měsících určitě funkční klimatizaci

Skladování a trvanlivost dortů?

Pokud dort nejde rovnou na svatební stůl, tak do 48 hod od převzetí skladujte dorty pouze v lednici ( ne sklep, balkon apod.), nerovnoměrné teploty mohou narušit vzhled dortu a ve vlhkém prostředí může marcipán a modelované ozdoby pouštět na stuhy apod. Dorty doporučuji konzuvovat do 48 hodin od převzetí.