Sušenky
< návrat zpět

Vánoce 2018

De luxe vánoční cukroví, makronky,sušenky a štoly   - OBJEDNÁVKY NA CUKROVÍ UZAVŘENY, MOŽNO POUZE na balíčky sušenek,štoly, makronky

 

Výdej předpokládám 20.12. od 10-16.00 (pouze cukroví, sušenky) a 21.12. od 10-17.00 (cukroví, štoly, makronky, sušenky); 22.12. od 8-11.00 (cukroví, štoly, makronky, sušenky). Přesné termíny a časy mohou být před vánocemi ještě upraveny, ověřte si předem.

Zálohu po potvrzení objednávky na cukroví 300Kč budete zasílat na účet 505639002/5500 do poznámky napište Vaše Příjmení a Vánoční cukroví.   Ostatní vánoční sladké vždy 50% částky z Vaší konečné objednávky. Po oboustraném potvrzení a zaplacení zálohy budeme brát objednávku jako závaznou.

Cukroví Mix De Luxe - pravé máslo, vysoko % pravé čokolády, mandle, vlašské ořechy, kakao, marmelády z vyšším podílem ovoce z Pošumaví........ Žádné umělé tuky, polevy, barviva apod.

Mix De Luxe vánoční 650 Kč/kg 13 - 15 druhů/cca. 100 ks na 1 kg, včetně krabičky

Bezlepkové vánoční 680 Kč/kg, včetně krabičky, OMEZENÁ KAPACITA

Dále je ve Vánoční nabídce :

Dárkové sušenky - ruční výroba z naší regionální Biscuiterie Mix 75kč/balení 100g/8ks v balení (Máslové s vanilkou, Extra Dark čokoládové, Ořechové s brusinkami, Prvorepublikové, Skořicové s pomerančem, Medové s vl. ořechy, Zázvorovo citronové, Makové se švestkou ). Popř. prodáváme ve vtších množstvích po ks. Detaily k sušenkám viz. web susenky.sladkeodblanky.cz. Popř. Mix v dárkové krabičce 85kč/balení

Tvarohová štola - 275 Kč/ks, poctivá tradiční štola s kousky ořechů, sušeného ovoce, pravého marcipánu....aj.

Dárkové makronky -  cena 400 Kč, včetně krabičky (krabička je 20ks, 5 druhů skořicové s borůvkou, kokosové, červený pomeranč, čokoládové s višní, pistáciové)

 

Předpokládané druhy v 1kg Mixu De Luxe:

Druhy: Vídeňské věnečky s náplní belgická čokoláda, Extra kakaový ořech s kokosovou náplní, Skořicový košíček vanilkovou náplní, Išelské dortíčky, Linecké kytičky, Vanilkové rohlíčky, Pomerančové hvězdičky s bílou belg. čokoládou, Rafaelo, Rohlíčky s karamelovou náplní, Kokoska, Perníčky s povidly, Pracny, Ořechové škebličky, Třené máslové banánky, Kávová zrna, Cantuccini, Smetanová srdíčka....

 

POZOR !!!!!! Bezlepkové vánoční cukroví

Pro zájemce s bezplepkovou dietou, kteří chtějí také zachovat sladkou vánoční tradici jsme na popud loňských zákazníků znovu doplnili i pečení bezlepkového cukroví.Vzhledem k náročnosti surovin bude za cca. 680 Kč/kg a bude složené jak ze suchého, lepeného, zdobené vysokoprocentní čokoládou apod. Budeme dělat cca. 5 druhů plňující snášenlivost při bezlepkové dietě.