Sušenky
< návrat zpět

Vánoce 2017

 

De luxe vánoční cukroví, makronky objednávky již UZAVŘENY!!!!.  Sušenky a vánoční štola lze ještě objednávat

UPOZORNĚNÍ: Pokud opětovně stoupne cena másla v listopadu-prosinci od aktuální ceny k 70Kč/250g bude cena cukroví o cca. 15Kč/na 1kg vyšší. Děkujeme za pochopení.

Předvánoční otevírací doba a výdej cukroví - bude upřesněno v polovině prosince. Plán výdeje prozatím na 19.-21.12.

Zálohu na 1kg cukroví 300Kč zasílejte co nejdříve na účet 6683707001/5500 do poznámky napište Vaše Příjmení a Vánoční cukroví.   Ostatní vánoční sladké vždy 50% částky z Vaší konečné objednávky. Po zaplacení zálohy budeme brát objednávku jako závaznou.

Pro příznivce luxusnějšího vánočního cukroví jsme jako každý rok připravili nabídku našeho Mix De Luxe jejíž základem jsou kvalitní suroviny jako pravé máslo, vysoko % pravé čokolády, mandle, vlašské ořechy, kakao Afrika, exotická koření, marmelády z vyšším podílem ovoce z Pošumaví........ Žádné umělé tuky, polevy, barviva apod.

Mix De Luxe vánoční 625 Kč/kg 13 - 15 druhů/cca. 100 ks na 1 kg, více níže

Bezlepkové vánoční 670 Kč/kg více níže

Dále je ve Vánoční nabídce 2017:

Dárkové sušenky - ruční výroba z naší regionální Biscuiterie Mix 75kč/balení 100g/8ks v balení (Máslové s vanilkou, Extra Dark čokoládové, Ořechové s brusinkami, Prvorepublikové, Skořicové s pomerančem, Medové s mandlemi, Zázvorovo citronové, Makové se švestkou ). Popř. prodáváme ve vtších množstvích po ks. Detaily k sušenkám viz. web susenky.sladkeodblanky.cz. Popř. Mix v dárkové krabičce 85kč/balení

Tvarohová štola - 275 Kč/ks, poctivá tradiční štola s kousky ořechů, sušeného ovoce, pravého marcipánu....aj.

Dárkové makronky -  cena 380Kč/krabička (krabička je 20ks, 5 druhů skořicové s borůvkou, kokosové, červený pomeranč, čokoládové s višní, pistáciové)

 

Předpokládané druhy v 1kg Mixu De Luxe: - bude upřesněno v průběhu září (trošku pro Vás obměníme :) )

Loňské druhy: Vídeňské věnečky s náplní belgická čokoláda, Extra kakaový ořech s kokosovou náplní, Skořicový košíček s nugátovou a vanilkovou náplní, Išelské dortíčky, Linecké kytičky, Vanilkové rohlíčky, Mandlové srdíčka s bílou belg. čokoládou, Rafaelo, Rohlíčky s karamelovou náplní, Kokoska, Ořechovo-Pomerančové kolečka s čokoládou, Perníčky s povidly, Pracny, Ořechové škebličky, Třené máslové banánky, Nepečená roládka, Zázvorky

 

POZOR !!!!!! Bezlepkové vánoční cukroví

Pro zájemce s bezplepkovou dietou, kteří chtějí také zachovat sladkou vánoční tradici jsme na popud loňských zákazníků znovu doplnili i pečení bezlepkového cukroví.Vzhledem k náročnosti surovin bude za cca. 670 Kč/kg a bude složené jak ze suchého, lepeného, zdobené vysokoprocentní čokoládou apod. Budeme dělat cca. 5 druhů plňující snášenlivost při bezlepkové dietě.