Sušenky
< návrat zpět

NOVINKY

Minidortíky

Nechcete zbytečně velké dorty a potřebujete jen minidortík na menší oslavu, k focení dětí u fotografa, jako symbolický dárek, jen tak pro radost apod. Nově u nás v sezónní nabídce 6porcové minidortíky 720kč/1ks, výběr z 8druhů dle foto, 3druhů náplní (tvarohová, mascarpone nebo čokopaříž s ovocem). Viz.foto.

Sušenky 

Chcete podarovat Vaše zaměstannce, klienty, přátele před/na dovolených, míříte do zahraničí a nevíte co jim z ČR přivést a být originální? česká ruční výroba dárkové trvanlivé Biscuits/ Zhořské sušenky z naší regionální Biscuiterie.

Bezlepkové sušenky

BEZLEPKOVÉ sušenky - mandlové a čokoládové. Opět ruční výroba z bezlekové směsi.

Dárková směs na sušenky

SMĚS na naše sušenky - dárkové, trvanlivé, dárkový ručně šitý pytlík dále využitelný, 3druhy směs na Musli sušenky, Ořechovo-brusinkové a Extra čokoládové (3druhy čokolády...). Na štítku včetně receptury, kdy si můžete podarovat přátelům, popř. si sami s rodinou upéct pár sušenek.

Fresh mini dorty

Sladká nabídka pro víkendové dny, slavnostní události apod.  FOTO níže. Fresh mini dorty

Minidorty

Různé varianty chutí minidortíků.  Aby jste mohli ochutnat něco navíc, dortíky dozdobemi vždy něčím navíc např. makronkou, dělanou kvalitní lámanou čokoládou různých druhů, lanýži popř. rafaelo kuličkami, sněhovými pusinkami aj. Zkrátka více sladkých chutí pro Váš požitek. Objednávat můžete emailem či fcb do zprávy.